Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Basha niset për në Barcelonë dhe i bën “post-bllok” Juves

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img