Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Basha nis takimet me ALEATËT, thërret me URGJENCË Idrizin e Mediun, ZBULOHET takimi me krerët e qarqeve (DETAJET)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të zhvillojë një takim në orën 18:30 me drejtuesit e politik të qarqeve në selinë blu.

Më herët Basha u takua me dy aleatët e PD, Shpëtim Idrizi dhe Fatmir Mediu, ku diskutuan mbi denoncimin që do të bëjnë lidhur me vjedhjen e votave të pretenduara prej tyre.

albsig

Rreth orës 15:00 të ditës së sotme, në selinë blu u pa të hyjë edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi.

Pas publikimit të rezulatatit zyrtar, Basha do të mbajë edhe një fjalim për mediat, ku do të japë dhe një mesazh për të gjithë mbështetësit e PD-së.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img