Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Basha nis mbledhjen e konfirmimeve për 18 Dhjetorin, ky është formulari që do të plotësojnë delegatët për Kuvendin e PD

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Publikohet formulari i konfirmimit të Kuvendit Kombëtar të 18 Dhjetorit, të thirrur nga kreu i PD,  Lulzim Basha. Me ane të këtij formulari delegatët shprehin dakordësinë e tyre me kuvendin e Bashës, i cili është planifikuar të mbahet një javë pas kuvendit të 11 Dhjetorit, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

auto Formulari1637606615

Ka qenë ish-nënkryetari i FRPD-së Lisandër Hoxha i cili ka postuar në rrjetet sociale një foto të një formulari, i cili sipas tij është lëshuar me urdhër të Lulzim Bashaës për të mbledhur konfirmimet për Kuvendin e shpallur prej tij më 18 Dhjetor.

“George Soros paska përgatitur një ftesë për antiKuvendin e 11 dhjetorit. Ju lutem, sqaroni demokratët, se ky formular nuk ka asnjë lidhje me ne. Aty firmoset për vulën e Lulit dhe për një PD humbëse. Më 11 dhjetor merr fund kolaterali i Lulit për PPP e Ramës”, shkruan Hoxha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img