Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Basha ngrihet në këmbë dhe i shkon afër Ramës në foltore, ndërhyn garda, por kjo skenë shkakton të qeshura në Kuvend (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa Rama mbante fjalën dhe komentonte fotot e publikuara mbrëmë nga Lulzim Basha lidhur me Durim Keçin, kryeopozitari është ngritur në këmbë dhe është nsiur drejt foltores edhe pse ende kryeministri nuk kishte mbyllur fjalën e tij.

Rama: Ku po shkon ti? Mos u co se s’kam mbaruar, pse cohesh.

Basha duke iu drejtuar fotlores: E mbarove fjalën ti.

Rama: ikni ju o cuna, ikni ju cuna largohuni (i drejtohet gardës). Ulu atje. Sali malli është njerëzor, e kapi papritur dhe më erdhi përballë dhe unë u emocionova, por s’mund ta lija të marrë fjalën para teje. Dhe fjalën atij vetëm ti mund tja japësh. Se rrezik pastaj na hidhet Noka nga ballkoni i SHQUP-it po s’fole ti”, u shpreh Rama. Ndiqni videon pas minutës së 19-të… 

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedirama.al%2Fvideos%2F10155221413151523%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img