Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Basha ngatërron makinën e tij e qesh me vete, kamerat filmojnë gjithçka (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tensionet politike duket se kanë ndikuar shumë tek politikanët, sidomos tek Basha. Këtë e tregon dhe videoja e filmuar nga kametat e News 24.

Në një nga ditët e takimeve në selinë blu, Lulzim Basha është filmuar teksa ngatërron makinën, e qesh me veten, ndërsa kryeministri Rama duket i hutuar në një ecejake në sallën e Kuvendit, ku në një moment duket sikur ka harruar portofolin dhe fut dorën në xhep.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img