Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Basha në survejim? Reagon deputeti i PS

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e sotme, u fol në media se kreu i PD Lulzim Basha dhe familja e tij po mbahej në survejim nga forcat policore pas publikimi të audio-përgjimit me dëshmitarin X, Albert Veliu. Deputeti i PS, Pjerin Ndreu ka reaguar duke e ironizuar faktin që Basha është në survejim nga policia.

“Basha në survejim nga policia ?! Ha ha ha …Për cfarë ?! Nuk e besoj që policia ka luksin të humbas kohën me gjera qe s’i vlejnë”, shkruan me nota ironike Ndreu.

albsig

Ndërkohë Policia e Shtetit e cila përmes një deklarate zyrtare përgënjeshtron lajmin dhe thotë me keqardhje se e gjitha është një spekulim mediatik.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img