Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
72 %
4.6kmh
75 %
Hën
14 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Basha në Elbasan: Qeveria nuk e ka ndihmuar biznesin e vogël! Ne do t’i fitojmë zgjedhjet dhe do t’i japim fund krizës ekonomike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b1c0a664702c9a7edb209bb5a8576daa

Lulzim Basha ka vizituar sot qytetin e Elbasanit, konkretisht biznesin e vogël dhe ata që ndodhen në vështirësi ekonomike.

Kryetari i Partisë Demokratike thotë se biznesi i vogël në Elbasan nuk është ndihmuar nga qeveria, as para dhe as pas pandemisë.

Përmes një shënimi në facebook, kreu demokrat shprehet i vendosur se PD do t’i fitojë zgjedhjet, me shqiptarët dhe për shqiptarët, në mënyrë që të vërë në jetë planin e saj për t’i dhënë fund krizës ekonomike në vend.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img