Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Basha në Durrës tallet keq me Vangjush Dakon: Si e ka ky rrumi që bëri kërdinë me zgjedhjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha ndodhet sot në Manëz të Durrësit ku po zhvillon një bashkëbisedim me banorët. Nga aty Basha është tallur keq me kryebashkiakun e Durrësit, duke e quajtur atë, ‘rrumi’.

 

“Si e ka ky i juaji, rrumi”, iu drejtua Basha banorëve. “Rrumi e ka ky këtu që bënte kërdinë për zjhedhje. Kur vjen në pushtet mbi zullumet e rrumit dhe Vangjush Dakos për bandat e tjera të Durrësit dhe Shijakut nuk të shkon mendja më për qytetarëte e thjeshtë. Ky është problemi  të gjithë problemeve dhe ka shpërthyer si asjëherë më parë nga skandalet e ditëve të fundit’, përfundoi Basha ndërsa shkaktoi të qeshura tek të pranishmit.  

“Xhuxhi e ka”, ia kthyen disa nga banorët. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img