Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Basha në Divjakë: Shumica prej jush e kanë ndarë mendjen, duan ndryshimin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratikë, Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qyetetarët e Divjakës.

Basha është pritur nga qindra qytetarë me brohorima dhe flamunj të PD. Si në qytetet e tjera edhe në Divjakë kreu i PD ka mbajtur fjalën, ku u ka bërë thirrje qytetarëve që të votojnë demokratët që Shqipëria të shohë ndryshimin.

“Së shpejti do jetë krenari e Shqipërisë Europiane. Shpesh kam qenë në mesin tuaj në shtëpitë tuaja dhe kam parë pamundësinë.

Kemi qenë bashkë në cdo sfidë dhe vështirësi në këto 8 vite në dështime të kryeministrit në ikje. Por kurrë më parë nuk e kam parë Divjakën kaq plot. Plot me njerëz dhe shpresë, të vendosur për ndryshimin dhe për fitoren. E di keni zbritur këto rrugë me shpresë. Ju me votën tuaj keni në dorë ndyshimin. Pasuritë e Divjakës do kthehen në mirqënje për ju dhe fëmijët tuaja. Turizmi mos vijë nga gjuetija e paligjshme dhe kështu në fushë ne do të kthejmë lirinë dhe do e kthejmë Shqipërinë tek të zotët e vet. Shumica e kanë ndarë mendjen duan ndryshimin,” tha Basha ndër të tjera.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img