Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Basha ndryshon “mendje” për Sandër Lleshin: I paaftë, duhet të jepte dorëheqjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ky njeri ose ka qenë pjesë e mekanizmit të organziatës së Rilindjes, e cila nuk ka asnjë pendesë për zhytjen e Shqipërisë në krim dhe drogë, ose ka qenë i paaftë të kryer detyrën. Duhet të jepte dorëheqjen. Ka pasur zyrtarë që Ksenofon Krisafi që kanë paraqitur dorëheqjen.

Duke pasur parasysh që në 5 vite, me përgjegjësinë që ka pasur, ka ngrohur vezët, nga të cilët kanë dalë afera të tmerrshme kriminale. Një njeri i tillë ka pushtetin moral. Zt.Lleshi akoma pa u dekretuar, shprehu vlerësim maksimal për punën e Saimir Tahirit dhe Fatmir Xhafajn dhe që këtu na del një vazhdimësi”, u shpreh Lulzim Basha.

 

Më shumë

spot_img