Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Basha ndan foto nga takimi në Durrës: PD e vendosur për të hapur një kapitull të ri në përfaqësimin dhe kulturën politike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha ka ndarë foto nga takimi me demokratët të Durrës dhe shkruan se demokratët kanë zgjedhur të ardhmen.

Në një postim në rrjetet sociale, Basha shkruan se PD është e fortë dhe e vendosur për të hapur një kapitull të ri në përfaqësimin dhe kulturën politike.

“Demokratët e Durrësit kanë zgjedhur të ardhmen, kanë zgjedhur shpresën sepse vetëm kështu mund t’i shërbejmë Shqipërisë dhe shqiptarëve, duke i dhënë fund tranzicionit, korrupsionit endemik dhe kulturës përçarëse, që synon ta mbajë këtë vend, peng të një grushti të vogël njerëzish.

Partia Demokratike është e fortë dhe e vendosur për të hapur një kapitull të ri në përfaqësimin dhe kulturën politike. Në aleancë me qytetarët, do të sjellim ndryshimin që për shumë gjatë është mohuar dhe një të ardhme më të mirë për të gjithë” shkruan Basha në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img