Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Basha ndan foto nga takimi me të rinjtë: FPRD janë forca dhe frymëzimi i familjes tonë politike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha ka publikuar disa foto nga takimi me të rinjtë e FRPD për të cilët thotë se janë forca dhe frymëzimi i familjes politike të demokratëve. Ai shkruan se sot ishte një ditë e bukur, mes të rejave e të rinjve. Ky takim vjen në prag të zgjedhjeve në Forumin Rinor të PD-së.

“Një ditë e bukur mes të rinjve dhe të rejave në prag të zgjedhjeve të Forumit Rinor. Të rinjtë e FRPD janë forca dhe frymëzimi i familjes tonë politike, që me vendosmëri kanë zgjedhur të ndërtojnë një të ardhme më të mire.” shkruan Basha.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img