Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

Basha mesazh demokratëve: Sot është testi i parë pas masakrës zgjedhore, vazhdojmë betejën

Lajme të ngjashëm

Lulzim Basha ka një mesazh për demokratët që janë duke votuar për zgjedhjen e kryetarit të ri të Partisë Demokratike.

Pak çaste më parë, përmes një postimi në rrjtet sociale, Basha i bën thirrje demokratëve të tregojnë “vlerat, forcën dhe bashkimin”.

Kryedemokrati thotë se “sot është testi i parë pas masakrës zgjedhore”.

“Sot është testi i parë pas masakrës zgjedhore. Ne sot tregojmë vlerat, forcën dhe bashkimin tonë. Partia Demokratike është gati për të vazhduar betejën deri në rrëzimin e regjimit Rama-Doshi. Demokratët janë gati të luftojnë për ndryshimin, për demokracinë, për Shqipërinë”, shkruan Basha në Facebook.

Më shumë