Hapësire reklamuese

Politikë

Basha mesazh demokratëve: Sot është testi i parë pas masakrës zgjedhore, vazhdojmë betejën

Shkruar nga Newsbomb
Basha mesazh demokratëve: Sot është testi i parë pas

Lulzim Basha ka një mesazh për demokratët që janë duke votuar për zgjedhjen e kryetarit të ri të Partisë Demokratike.

Pak çaste më parë, përmes një postimi në rrjtet sociale, Basha i bën thirrje demokratëve të tregojnë “vlerat, forcën dhe bashkimin”.

Kryedemokrati thotë se “sot është testi i parë pas masakrës zgjedhore”.

“Sot është testi i parë pas masakrës zgjedhore. Ne sot tregojmë vlerat, forcën dhe bashkimin tonë. Partia Demokratike është gati për të vazhduar betejën deri në rrëzimin e regjimit Rama-Doshi. Demokratët janë gati të luftojnë për ndryshimin, për demokracinë, për Shqipërinë”, shkruan Basha në Facebook.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese