Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Basha merr leksione gatimi: Si bëhet tava e dheut me fruta deti? E keni marrë vesh se unë e dua me shumë piper

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vizituar sot bizesin e ish-deputetit socialist Nikollaq Neranxi, ku është takuar me të rinj dhe të reja pjesë e institutit të kulinarisë.

Basha nuk e ka fshehur interesin e tij për kuzhinën, teksa është afruar dhe ka pyetur të rinjtë për gatimet. “Si bëhet tava e dheut me fruta deti? E kaurdis. E keni marrë vesh ju se unë i shtoj shumë piper”, tha Basha i cili më tej “firmosi” tortën “Shqipëria Fiton”.

dfgherh4rhe4hh
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img