Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Basha mbledh sërish aleatët, takim urgjent në Selinë e PD

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike ka mbledhur sërish aleatët opozitarë në një takim në Selinë e Partisë Demokratike.Në fokus të takimit ka qenë situata politike në vend di dhe është folur edhe për ftesën e kryeministrit Edi Rama për dialog.

Gjatë këtij takimi është folur për kryeministër të qeverisë teknike. Sipas burimeve është bërë e ditur se ai do të jetë një figurë jo politike.

Ndërsa ditën e djeshme në një takim të ngjashëm, koalicioni opozitar rikonfirmoi kushtin e qeverisë teknike dhe shpalosi për herë të parë 4 detyrat e saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img