Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

BASHA kthehet nga Gjermania: CDU dhe PPE pajtohen me kushtet e Bundestagut  

Lajme të ngjashëm

PPE e quan të pamjaftueshem luftën ndaj drogës dhe krimit të organizuar, të ndërtohet një regjistër duke përfshirë të dënuar kriminelë. Të bëhet Reforma për Administratën.  CDU do të na ndihmojë nga dalja e krizës. Shqipëria duhet të kapë ritmet e Serbisë. Ata kanë hapur nëpërmjet fondeve të BE-së 66 mijë vende pune me paga 1200 euro në muaj, para 10 vitesh paga mesatare e Serbisë ishte e barabartë me atë të Shqipërisë”, u shpreh Basha.

Më shumë