Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Basha kopjon Ramën, u hakërrehet gazetarëve dhe nuk i lejon që t’i bëjnë pyetje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dhënë një deklaratë për mediat, ku ka përshëndetur nisjen e “Defender Europe 21”.

Gjatë deklaratës duket se ka pasur disa mosmarrëveshje me gazetarët.

Në fillim atij iu kërkua që të kthehej nga kamerat, ndërsa u përgjigj: “Mund të ktheheshin edhe kamerat nga unë po meqë e doni kështu po kthehem unë nga kamerat. Ore mos jeni pjekur shumë se ka filluar edhe dielli tani”.

Më pas gazetarët tentuan që t’i bëjnë pyetje, por ai nuk i lejoi duke u shprehur i prerë.

Teksa njëra nga gazetaret u përpoq që t’i bëjë një pyetje, ai iu kthye: “1 sekondë se nuk e kam mbaruar deklaratën”.

spot_img

Më shumë

spot_img