Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
spot_img

Basha jep LAJMIN e mirë: Përveç epidemiologëve shqiptarë, kam 4 ekspertë perëndimorë që do e fusin në shina procesin e vaksinimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka thënë sot në “Opinion” se vaksinimi nuk po bëhet ashtu siç duhet, është pa transparencë dhe po përdoret për fushatë elektorale.

Kreu demokrat ndau lajmin e mirë, duke thënë se ai ka në ekipin e tij, përveç mjekëve shqiptarë, edhe katër ekspertë perëndimorë që do ta sjellin në vijë këtë proces kompleks.

Basha: Dua të ndaj një lajm me ju. Në momentin që flasim, përveç shkencëtarëve, epidemiologëve shqiptarë, kam një ekip në dispozicion nga institucionet që akuzon Edi Rama për ndërhyrje në fushatëm, prej 4 ekspertësh perëndimorë të cilët do na ndihmojnë që procesin e vaksinimit do ta vendosin në shinat e duhura.  

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit