Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Basha iu uron shqiptarëve festën e Sulltan Nevruzit: Dielli i shpresës dhe mirësisë shndritë në çdo familje!

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka uruar të gjithë shqiptarëve festën e Sulltan Nevruzit.

Përmes një postimi në Facebook, Basha uron duke shkruar “dielli i shpresës dhe mirësisë shndritë të sotmen dhe të nesërmen e çdo familje shqiptare.”

“Ju uroj nga zemra të gjithë besimtarëve bektashinj dhe të gjithë shqiptarëve, Gëzuar Sulltan Nevruzin. Dielli i shpresës dhe mirësisë shndritë të sotmen dhe të nesërmen e çdo familje shqiptare!”-shkruan Basha.

Më shumë