Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
27 %
1.5kmh
0 %
Enj
31 °
Pre
30 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Basha i përgjigjet Ramës: Nuk punon për njerëzit dhe shëndetësinë, por merresh me MEME. Do t’u mbyllësh gojën kritikëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

13f92e16ca1f807956a3997dfc9ae3f5

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha i është përgjigjur kryeministrit Rama, lidhur me debatin e fundit për ndëshkimin e personave që bëjnë MEME apo montazhe, duke dëmtuar figurën e dikujt për qëllim personal.

Basha kritikon Kreun e Qeverisë se merret më shumë me postime të tilla se sa me njerëzit që kanë halle dhe nevoja.

Kreu demokrat thotë se në vend që kryeministri të ndihmojë financiarisht qytetarët, u mbyll gojën kritikëve.

Screenshot_8.jpg

Më herët Rama tha se nuk ka asnjë shans që të dënohet me burg një person që bën MEME.  

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img