Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Basha i përgjigjet në sekondë Ramës: Kush është pashai, zbulohet nesër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa minuta pas reagimit të Ramës i cili u shpreh se audiopergjimi ishte sajesë e esadistëve të rinj kundër çeljes së negociatave me BE, ka ardhur menjëherë përgjigja e kreut të PD, Lulzim Basha.

 Nëpërmjet një video ku shfaqen, Edi Rama Fatmir Xhafaj dhe Agron Xhafaj, Basha ngre pyetjen kush është pashai?

“Zbulohet nesër”, shkruhet në fund të videos.

Nuk dihet nese Basha i referohet protestës apo do të publikohen videot e tjera të paralajmeruar nga depuetët e PD në të cilat përfshihen të tjerë qeveritarë.

 

Më shumë

spot_img