Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Basha i merr mikrofonin nga dora gazetarit: Lëshoje, lëshoje se ta mbaj unë, po dridhesh nga i ftohti (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bd76cb5d75f82c701aab1c6d26d564b4

Kryedemokrati Lulzim Basha ka krijuar një situatë komike në daljen e pasdites së sotme para mediave.

Basha ka ndërprerë fjalën pasi ka parë që një nga gazetarët po dridhej nga i ftohti, dhe i ka marrë mikrofonin nga dora. Fillimisht e ka mbajtur vetë pastaj ia ka dhënë një gazetareje tjetër që ndodhej aty.

‘Ta mbaj un se ka ftohtë po të dridhet dora, ta mbaj un lëshoje, lëshoje, lëshoje, e mbaj unë se po dridhesh, e mban kjo kolegia… Frikë nuk ke pse të kesh, frika vdiq më 16 shkurt’, i tha Basha gazetarit, ndërsa të gjithë filluan të qeshnin.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img