Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
2 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Basha i kthehet Ramës dhe ‘frikëson’ shqiptarët: Ai më sulmoi, por nuk ka çfarë të bëjë pas 8 vitesh dështim. Shqipëria s’arrin dot asgjë po s’e larguam atë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8e96cca559c921240e7399f2dd56e9d2

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar me anë të një shënimi në rrjete sociale, pas deklaratave që bëri kryeministri sot për të dhe programin ekonomik të PD.

Basha ndihet i “sulmuar” nga Kreu i Qeverisë, dhe sipas tij kjo bëhet vetëm sepse ai prezantoi planin përpara shqiptarëve.

Kreu demokrat shprehet i bindur se Rama nuk ka çfarë bën pas 8 vitesh dështim dhe se Shqipëria do të humbasë shumë nëse nuk largohet Rama. I bindur shprehet dhe për fitoren e thellë që do të marrë më 25 prill.

Screenshot_27.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img