Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Basha i jep shqiptarëve ‘mesazhin e fundit’: Dështimi po iu troket në derë për herë të tretë, mos ia hapni. Më votoni mua!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha në mbyllje të fjalës së tij teksa ishte i ftuar në “Opinion” i bëri edhe një thirrje të fundit shqiptarëve.

Ai tha se kjo është një sfidë jo mes tij dhe Ramës, por një sfidë mes punës dhe varfërisë, një betejë për jetën dhe mirëqënien.

Basha u bëri thirrje shqiptarëve që të mos votojnë Edi Ramën, por atë, pasi ai është ndryshimi dhe e ardhmja.

Basha: Shqiptarë, kjo nuk është një betejë mes meje dhe Edi Ramës, nuk është betejë mes ne të dyve, është një betëejë për ju dhe për jetën tuaj. Për familjen tuaj, për punën tuaj, për rrogën tuaj dhe sa para do ju mbeten në xhep. Betejë për ju prindër që fëmijët t’i gëzoni në shtëpinë tuaj. Betejë për ju pensionistë, betejë për Shqipërinë europiane. Dështimi po ju troket në derë, për herë tyë tretë, mos ia hapni derën, i thoni boll më, votoni për ndryshimin, votoni për mua, për një Shqipëri që fiton.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit