Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha “harron” politikën dhe uron Vllazninë për fitoren, postimi i vetëm për ditën e sotme në Instagram

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mesa duket ka “harruar” postimet politike, dhe nëse shihet në faqen e tij zyrtare në Instagram, sot është bërë vetëm një postim në Instagram-story dhe Insta-post.

Ky postim nuk ka të bëjë me ndonjë plan të tijin politik lidhur me fushatën që po bën për të mbajtur postin e kreut të partisë, as ndonjë sulm për kundërshtarët politikë, por është një urim për skuadrën shkodrane.

Sot Vllaznia mundi 0-1 Skënderbeun e Korçës dhe fitoi Kupën e Shqipërisë. E mesa duket kreu aktual i PD-së nuk ka se çfarë të publikojë për ndjekësit e tij, veçse të bëjë një urim të zakonshëm që e bën çdo qytetar apo dashamirës futbolli.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img