Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha gjithë ditën i zënë me fushatën në Berat, bashkëshortja e tij tregon se çfarë i kishte gatuar për drekë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7431cdcfed7d29667b0c7f67a992031a

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka vizituar qytetin e Beratit, ku është takuar me qytetarët dhe ka shpalosur programin e tij për trashëgiminë kulturore.

Teksa Basha vazhdonte fushatën, bashkëshortja e tij Aurela ishte në shtëpi duke gatuar drekën. Ajo ka treguar në një postim në rrjetet sociale se për drekë gatoi byrekë me petë tëpjekura të lyera me vezë të rrahura me qumësht dhe djathë.

“Byreku i drekës me petë të pjekura të lyera me vezë të rrahura me qumësht dhe djath (edhe sodë sipas recetës së tezes)”, shkruan bashkëshortja e kryedemokratit.

Gjatë drekës Basha ishte në fushatë, por në mbrëmje me siguri që do ta shijojë byrekun e përgatitur nga Aurela.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img