Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

BASHA ‘frymëzon’ fermerët e Devollit: Sillini mollët dhe patatet në Tiranë, mbase e ha kokës ndonjëri që e meriton

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bujqësia në Devoll dhe të gjithë Shqipërinë nuk ka potencial, thjesht të ushqëjë familjen. Mbështetja e parë është subvencionimi i fermerëvë, por është goditja e korrupsionit, edhe ndaj atyre në doganë që fusin mallra bujqësore kontrabandë. Por duhet të bëhet dhe çertikimi i produkteve tona e shumë të tjera”, bëri me dije lideri i opozitës së bashkuar Lulzim Basha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img