Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha e vendosi të dytin në listë, Agron Gjekmarkaj publikon foton e viteve më parë me kryedemokratin dhe dy lezhjanët e njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c822c132e1bc5959fa08aebf30e44516

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj, ka publikuar në rrjetet sociale një foto të vjetër të tij me kryedemokratin Lulzim Basha.

Në foton e disa viteve më parë janë edhe ish-deputeti Preç Zogaj dhe piktori i njohur lezhjan Pashk Përvathi.

“Vite më parë me z.Lulzim Basha përkundruall Lezhës dhe me dy intelektual të shquar lezhjanë. Shkrimtarin z.Preç Zogaj, krenaria e letersisë bashkëkohore shqipe dhe z.Pashk Përvathi, poetin e peisazhit shqiptar, mjeshtër i padiskutueshëm”, shkruan Gjekmarkaj.

Kujtojmë se Agron Gjekmarkaj renditet i dyti në listën e PD për qarkun e Lezhës, duke e patur pothuajse të sigurt një vend në parlamentin e ardhshëm.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img