Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Basha e quajti “Klan News” televizion provincial, Ylli Rakipi: Sandër Frangaj ka thënë “unë e bëj atë në mëngjes dhe i vë emrin Luli”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë kryedemokrati Lulzim Basha në një deklaratë për mediat e quajti televizionin “Klan News” provincial, i cili shmang apo deformon të vërtetat.

Por mbrëmjen e sotme moderatori Ylli Rakipi u shpreh në emisionin “Të paekspozuarit” se Sandër Frangaj që zotëron atë televizion e ka injoruar Bashën, madje ka thënë se “kur e bën atë në mëngjes, i vendos emrin Luli”.

Ylli Rakipi: Luli e sulmoi dhe i tha televizion provincial. Sandri duke qenë lezhjan i poshtër, shkon tani mender në banjë në mëngjes dhe nga nxehja e madhe, kishte thënë “unë e bëj atë dhe i vë emrin Luli”.

Arjan Çani: Po kush ta tha

Rakipi: Ma thanë këta të Klanit pra

Xhaferri: E mbyllim emisionin se unë s’jam komod

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img