Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

Basha e përjashtoi nga PD, reagon për herë të parë nusja e Sali Berishës: Mos ia qani hallin!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përjashtimi i ish-kryeministrit Sali Berisha,nga grypi parlamentar i PD-së gjatë ditëve të fundit ka qenë kryefjala në të gjitha mediat.

Së fundmi, në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe e dashura e djalit të Berishës, Armina Mevlani.

Blogerja ka përzgjedhur që reagimin e saj ta japë përmes një komenti në rrjetet sociale. Ajo ka komentuar në një postim të aktores, Olta Gixhari, të cilën e ka komplimentuar për pamjen. Mirëpo, sapo ndjekësit vunë re komentin e Arminës nuk mund të qëndronin pa replikuar dhe sigurisht çështja për të cilën do reagonin ishte ajo e Berishës.

 “Sa gjynah vjehrri,”- shkruan një prej tyre.

“Mos ia qaj hallin,”, shkruan Armina në replikën e saj.

Kujtojmë se ish-kryeministri Sali Berisha u përjashtua nga grupi  parlamentar i Partisë Demokratike nga vetë kreu i PD-së, Lulzim Basha.

Përjashtimi i tij solli reagime të forta nga shumë figura historike të politikës por dhe nga vetë Berisha i cili ka deklaruar se Basha e ka shitur te kryeministri Edi Rama.

komenti1 1
A
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img