Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Basha e nis ditën me një mesazh: Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

06791839e5df54e56376b87af006121d

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme e ka nisur me një mesazh.

Ai me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se do të sjellë në Shqipëri shpresën e re.

“Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë” shkruan Basha në postimin e tij.

Basha në takimet e tij është shprehur se PD do të rikthejë shpresën në Shqipëri si dhe do të ndryshojë gjendej ekonomike në të cilën ndodhet vendi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img