Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Basha e nis ditën me mesazh: S’ka forcë ta ndalë rrugën për ndryshim…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD, Lulzim Basha ka risjellur në rrjetet sociale deklaratën që bëri në seancën e Kuvendit.

Basha publikon një pjesë nga fjala dhe shkruan se nuk ka forcë që të ndalë rrugën për ndryshim kundër të gjitha pengesave.

Nuk ka forcë ta ndalë rrugën për ndryshim, kundër të gjitha pengesave, kundër status quo-së, për ndërtimin e një të ardhmeje më të mirë, për çdo shqiptar🇦🇱✌️”” shkruan Basha në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img