Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Basha del në këmbë rrugëve të Tiranës dhe shpërndan fletëpalosje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike ka vendosur të dalë në këmbë mesditën e sotme në Tiranë, ku do të shpërndajë fletëpalosje te qytetarët.

Këto fletëpalosje janë thirrje për pjesëmarrje në protestën që organizon nesër opozita, ku janë shkruar edhe arsyet që sipas PD duhet të protestohet nesër.

Mbi 1 mijë efektivë të policisë janë do të angazhohet që mbrëmjen e sotme për ruajtjen e rendit dhe qetësisë gjatë ditës së nesërme. Protesta do të nisë në orën 11:00 dhe mund të zhvillohet në dy vende, përpara Kryeministrisë dhe Ministrisë së Brendshme.

Më shumë

spot_img