Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Basha bën lëvizjen urgjente, mbledh në seli…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratikke, Lulzim Basha ditën e sotme do të zhvillojë një takim me krerët e degëve lokale të PD-së në Kukës dhe Shkodër.

Mësohet se takimi me ta do të zhvillohet në selinë blu. Basha ka zgjedhur që ti mbledhë veç e veç drejtuesit lokalë të PD-së, pas një mbledhje të madhe që bëri me ta dy ditë pas vendimit për të përjashtuar Sali Berishën nga grupi parlamentar.

Këto lëvizje të kreut të PD-së vijnë menjëherë pasi ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur turin e tij të takimeve në të gjithë vendin me bazën demokratike.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img