Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Basha bën deklaratën e bujshme: Rama ka dërguar njerëz te një ish-komandant i UÇK-së, i ofroi tendera ose lekë për të tërhequr fjalët e mira për mua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e223712703e8f9c7a5f8129c024bce52

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Bash aka bërë një deklaratë të bujeshme ditën e sotme, ku është shprehur se kryeministri Edi Rama ka dërguar njerëz te një ish-komandant i UÇK-së duke i ofruar tender ose lekë.

Sipas tij, ish-komandanti i UÇK-së duhet të tërheqë disa fjalë të mira që ka thënë për Bashën, në mënyrë që kryeministri shqiptar të vazhdojë fushatën kundër kryedemokratit.

Doni të dini diçka? Ta bëj një lajm të vogël sot? Sot ka çuar një personazh të Tiranës tek një nga komandantët e UCK-së dhe I ka thënë Ed Rama të ka thënë hap gojën tender apo lekë, tërhiq disa fjalë që ke thënë të mira për Lul Bashën që të vazhdojmë fushatën ndaj tij. Pra kjo është siç e kuptoni dhe ju me induktim, s’ka nevojë.

Basha nuk ka dhënë emra se cili është ish-komandanti i UÇK-së, ndërsa shtoi se e njeh shumë mirë personin që ka dërguar Rama, ndërsa u shpreh se përgjigja që ka marrë Rama ka qenë negative.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img