Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Basha, Basha”, simpatizanti i PD në Tropojë bërtet me gjithë “shpirt” emrin e kryedemokratit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD-së Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarët e Tropojës.
Ai u prit me shumë entuziazëm nga banorët, ku nuk kanë munguar flamujtë, daullet dhe vallet.

Por ka qenë një mbështetës shumë i zjarrtë i PD dhe i Bashës që ka tërhequr vëmendjen.

Ai shihet i veshur me bluzë me logon e PD, teksa thërret me gjithë “shpirt” emrin e kryedemokratit Basha.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img