Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Basha akuza të forta ministrit : Ti punon me katër banda, je i skeduar nga policia

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha sot në Kuvend ka hedhur akuza të forta në drejtim të ministrit të Financave dhe të Ekonomisë Arben Ahmetaj.

Sipas kryetarit Basha ministri Ahmetaj punon me katër banda dhe është i skeduar nga policia.

“Ti nuk punon me një më dy ti punon me katër banda, i skeduar je dhe ti. Do të vijë dita shumë shpejt, edhe unë edhe ti do ta shohim fatin tënd, ti edhe disa të tjerë nuk do të shpëtosh kësaj rradhe sic shpëtove rradhën e kaluar”, i është drejtuar Basha ministrit Ahmetaj.

Më shumë

spot_img