Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

‘Barku ishte mbushur me gjak dhe bebja nuk dukej’, ish-banorja e Big Brother rrëfen mes lotësh: Abortova pa dëshirë, ndryshe do humbja jetën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7236d261f97ac3799bc2fa633b8d5f96

Ish-banorja e Big Brother, Gerta Shino është një nga vajzat më të ndjekura dhe më aktive në rrjete sociale, por së fundmi ajo nuk ka publikuar asgjë, që prej datës 12 shkurt.

Tashmë si një Youtube-re ajo ka ndarë me fansat çdo detaj nga jeta personale. Së fundmi, Gerta ka rrëfyer një histori shumë të dhimbshme se si abortoi pa dëshirë fëmijën, që po priste me padurim.

Ish-banorja e “Big Brother” ka treguar se në 14 shkurt mësoi se ishte shtatzënë dhe një javë më vonë u detyrua të hiqte fëmijën pasi mësoi se bebja ishte jashtë mitrës. Mes lotësh ajo rrëfeu se mjekët i thanë se duhej ta hiqte patjetër, ndryshe do të vdiste vetë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img