Hapësire reklamuese

Aktualitet

Bardhi: Ngushëllime familjes Hoxha dhe shërim të shpejtë kolegut deputet Bujar Çela

Shkruar nga Newsbomb
Bardhi: Ngushëllime familjes Hoxha dhe shërim të shpejtë

Në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e sotme të shpërthimit të fuqishëm në Lushnjë ku mbetën të vdekur babë e bir, dhe shtatë të plagosur përfshirë deputetin e Partisë Socialiste, Bujar Çela ka reaguar kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi.

Bardhi i shpreh ngushëllime failjes Hoxha si dhe shërim të shpëjtë deputetit soxialist, Bujar Çela.

“Në emër të grupit parlamentar të PD shpreh ngushëllimet e mija më të sinqerta për familjen Hoxha për humbjen e familjarëve të tyre të dashur në ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në Lushnje.

Të gjithë jemi me ju dhe familjen tuaj në këto momente të vështira. Uroj shërim të shpejtë për kolegun deputet Bujar Çela dhe të gjithë qytetarët e plagosur nga kjo ngjarje shumë e rëndë”, - shkruan Bardhi.

Lexo edhe: Shpërthimi në Lushnjë, Meta: I pikëlluar, i uroj shërim të shpejtë edhe deputetit

Lexo edhe: Detaje nga ngjarja që u mori jetën babë e bir, vinçi po ngrinte bombula oksigjeni

Lexo edhe: “Ka dëmtime në bark”, mjeku flet për gjendjen shëndetësore të deputetit Çela

Lexo edhe:  Ngjarja e Lushnjës me 2 të vdekur dhe 7 të plagosur, Begaj telefonon Ballën

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese