Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
0.5kmh
0 %
Mar
24 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

Bardhi i përgjigjet Murrizit: Kush ka probleme me drejtësinë, strehohet te Berisha

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat Gazment Bardhi i është përgjigjur akuzave të Myslym Murrizit, i cili e quajti “mashtrues, që përfaqëson një grusht fundërrinash në PD.”

Në një postim në Twitter Bardhi thotë se demokratët po trajtohen  si njerëz pa memorie, ndërsa shton se kush ka probleme me drejtësinë, gjen strehë tek partia e Sali Berishës.  

“Kushdo ka probleme me drejtësinë ka tashmë strehen e tij; partia e SB. Ky i fundit i jep titullin “opozitar i vërtetë”, duke mohuar vetveten dhe duke i trajtuar demokratët si njerëz pa memorie. Mos u habisni që të strehojë edhe ER dhe ta shpall “opozitar të vërtetë”, shkruan Bardhi.


Më shumë