Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Bardhi i përgjigjet akuzave të Berishës: Baltos me shpifje këdo që nuk është mburojë për familjen e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, i është përgjigjur akuzave të ish-kryeministrit Sali Berisha i cili tha se janë marrë peng nga Taulant Balla, lidhur me çështjen e presidentit të ri.

Përmes një postimi në Tëitter, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD thotë se është Berisha ai që ka marrë peng partinë dhe poshtëron veten, me qëllimin e tij për t’u pasuruar ende, ndonëse është shpallur non-grata nga SHBA.  

albsig

“Poshtërimi i vetvetes dmth të jesh damkosur ndërkombëtarisht se ke përdorur pushtetin për të pasuruar familjarët, dhe të mos ndalesh, por të kërkosh ti pasurosh akoma, duke marrë peng PD dhe duke baltosur me shpifje këdo që nuk është në PD si mburojë për familjen tënde”,  shkruan Bardhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img