Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Bardh Spahia nxjerr videon me dron: Shkodra e shytur nën ujë, Rama vazhdon të heshtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2c2394e00bbaa42c515e9af16493482b

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, ka publikuar një video e cila është realizuar me dron, për të treguar më qartë se në çfarë situate ndodhet Shkodra sot, pas reshjeve të dendura të shiut.

Një pjesë e mirë e fshatrave ndodhen të shytura nën ujë, me shumë tokë bujqësore dhe gjë të gjalë që nuk i ka mbijetuar kësaj fatkeqësie natyrore.

Ai thotë se kryeministri e ka braktisur Shkodrën dhe qytetarët e saj, mirëpo kjo harresë do i kthehet në 25 prill, me votë.

Shënimi i Bardh Spahisë

FATURA E BRAKTISJES SE SHKODRES DO PAGUHET ME 25 PRILL!

Këto ishin pamjet e Shkodrës edhe sot! Edi Rama vazhdon të heshtë e të mos veprojë!

Këtë situatë në Shkodër e shohin të gjithë, e provojnë në kurriz ata që janë prekur nga përmbytjet, me familje, blegtori e të mbjella, të majtë, të djathtë e pa ndjeshmëri politike.

Kjo pamje u dëshmon se kurrë më parë nuk janë braktisur në mënyrë kaq arrogante e c’njerëzore nga një kryeministër. Dhe këtë akt të paprecedent po e bën Edi Rama, që do përballet me këta qytetarë më 25 Prill!

Braktisja e Shkodrës do i kthehet mbrapsht në mënyrë shembullore! #25Prill#ShqipëriaFiton

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img