Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Barbaro vasiliko…O shefi, një minutë”, Policia i ndërpret koncertin vëllezërve korçarë sa kaloi ora 23:00 (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vëllezërit korçarë Stefi dhe Endri Prifti janë përballuar me një situatë të “sikletshme” mbrëmjen e djeshme.

Ata ishin duke zhvilluar një koncert, por teksa po këndonin këngën popullore “Barbabro vasiliko”, në një lokal, akrepat e orës shënuan 11:01, pra kishte vetëm 1 minutë nga ora policore.

Në videon e publikuar nga Stefi, dëgjohet vëllai i tij, Endri i cili thotë: “O shefi vetëm një minutë”.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img