Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Barazoi Berishën me Ramën, reagon Julian Deda dhe nuk ia “kursen” Bashës: Ke rrjedhur…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit dhe një ndër mbështetësit kryesor të ish-kryeministrit Sali Berisha ka reaguar së fundmi për deklaratën e bërë nga Lulzim Basha, ditën e sotme në foltoren e Kuvendit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Deda shkruan se të barazosh liderin e PD-së me kryeministrin Rama do të thotë që ke “rrjedhur jo vetëm politikisht”.

Ky reagim i Lulit ka ardhur pas fjalimit të Bashës në Kuvend ku sulmoi për herë të parë publikisht ish-kryeministrin dhe presidentin Ilir Meta.

Duke iu drjetuar Ramës, ai i tha kryeministrit se atë e ka marrë malli për ish-kryeministrin Berisha dhe presidentin Meta, teksa shtoi se nëse ai dëshiron mund ti bashkoht “foltores” dhe të bëjnë trekëndëshin e “Bermudës”.

“Te vesh shenjen e barazimit mes Sali Berishes dhe piktorit, tregon se ke rrjedhur jo vetem politikisht”, shkruan Juli.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img