Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Banorja e “5 Majit” nxjerr videon e takimit me Ramën: Kryeministri nuk na dëgjoi, foli vetë dhe s’bëri asgjë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me një përfaqësi të banorëve të “5 Majit”, të cilët po protestonin dhe vazhdojnë ende para Parlamentit. Kanë qenë tre gra që kanë folur me Ramën, mes tyre dhe nënë Liza që është bërë simbol i protestës.

Rama tha se kishte arritur dakordësi me banorët, ndërsa nën Liza pas takimit tha se nuk e besonte “gjallë” kryeministrin.

albsig

spring

Të dy dolën në një deklaratë për mediat, ndërsa më vonë një nga banoret që ishte në takim ka publikuar një video brenda sallës. “Kryeministri nuk na dëgjoi. Regjistroi për vete dhe nuk na ka bërë asgjë”, dëgjohet të thotë banorja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img