Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Banorët e Pogradecit bllokojnë punimet në unazën e qytetit: Rrezikojmë jetën…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Banorët e Pogradecit kanë bllokuar ditën e sotme punimet në unazën e Pogradecit. Shkak për këtë është bërë kalimi i mjeteve të tonazhit të rëndë brenda në fshat. Sipas banorëve mjetet e rënda rrezikojnë jetën e tyre dhe të fëmijëve. Banorët janë shprehur se nuk do të lejojnë punimet duke bllokuar rrugën.

“Mjetet e tonazhit të rëndë kanë dëmtuar rrugën dhe urat”, shprehen të shqetësuar banorët.

albsig

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img