Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Banorët e Fushë-Arrëzit dëshmojnë: Kultivuesit e kanabist shkëmbim me armë zjarri gjatë natës me policinë

Lajme të ngjashëm

Fushë-Arrëz-Banorët kanë dëshmuar se gjatë natës kanë dëgjuar të shtëna me armë në Mollë Kuqe. Sipas tyre në këtë zonë është mbjellë lëndë narkotike “canabiss sattiva”.

Banorët pohojnë se kanë parë policë gjatë natës në zonë, dhe se kultivuesit kanë shkëmbyer zjarr me policinë.

Mdërkohë , policia po heton mbi dëshmitë e banorëve, por sipas tyre nuk ka asgjë të konfirmuar.


Më shumë