Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
1.5kmh
0 %
Sht
26 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
E shtunë, 10 Qershor, 2023

“Bankers Petroleum” në rrjetën e “Piranjave”, çfarë po paralajmëron emisioni investigativ

Lajme të ngjashëm

“Piranjat” do të transmetojnë këtë të premte një investigim për veprimtarinë e kompanisë së naftës “Bankers Petroleum. “A e ka respektuar vetë Bankers ligjin shqiptar?”, është paralajmërimi i emisionit për puntatën që do transmetohet mbrëmjen e sotme.

“Përfaqësuesi kinez i Bankers, ka marrë emrin shqiptar Sokol. Ndryshe nga batutat raciste të kryeministrit se të huajt nuk dinë shqip dhe as çfarë është demokracia, duket se Sokoli e di mjaft mirë çfarë është ligji dhe se duhet të respektohet.

Por a e ka respektuar vetë Bankers ligjin shqiptar?  Na ndiqni sonte në orën 20:45 vetëm në Syri TV si dhe në rrjetet tona sociale”, thuhet në njoftimin e “Piranjave”.

 

Më shumë