Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Banesa përfshihet nga flakët, dëmtohet zjarrfikësi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë private në Ballsh në lagjen “28 nëntori” është përfshirë nga flakët .

Menjëherë kanë ndërhyrë forcat zjarrikëse, mirëpo i dëmtuar ka mbetur njëri prej tyre.

Fatmirësisht plagët nuk kanë qenë të rënda dhe zjarrfikësi ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa akoma nuk është bërë i ditur shkaku i zjarrit. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img